loading...

Eurasia International Express ailesi olarak faaliyete başladığımız andan itibaren doğruluk, dürüstlük, adaletli, ahlaklı ve ülke yasası ilkelerine uyarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bu bağlamda, hizmet sektöründe karşılaşılan zorlukların bilincinde olan yapımız ile, müşteri memnuniyeti esası üzerine kurulu bir anlayış içinde, kaliteli hizmet prensiplerimizden taviz vermemekteyiz. Yine bu amaca yönelik olarak, günün her saati müşterilerinin hizmetinde olup, bilgi alış-verişlerinde maksimum performansı göstererek zamandan tasarruf sağlamaktayız. Hizmet verdiği alanda en iyisi olma gayesi, tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten bir yapısı ile Eurasia International Express ailesi kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, güvenini kazandığı müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun sınırlarını genişletmeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti mottosu ile sürekli kendini geliştiren, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin küresel ticaret faaliyetlerinde entegre çözüm ortağıyız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti için sürekli proseslerini iyileştiren, kaliteyi ön planda tutan yaratıcı çözüm önerileriyle inisiyatif kullanabilen genç ve dinamik kadromuzla sektörün önde gelen ve güvenilir markası olma adına sağlam adımlar atıyoruz.